O nas

Dlaczego powstała AKCJA BUKOWNO?

AKCJA BUKOWNO ruszyła 11 kwietnia 2024, jest pokłosiem Wyborów Samorządowych 2024.
Zainspirowani i pozytywnie nakręceni rozmowami z Mieszkańcami Bukowna w trakcie kampanii wyborczej stwierdziliśmy, że ta energia, ten potencjał, jaki się w nas wyzwolił, nie może się tak po prostu rozejść po kościach.
Pomysły, które mamy na Bukowno, nosimy w swoich głowach od lat, do tego ciągle pojawiają się pomysły, nowe inspiracje, pojawiają się nowe sprawy, które należy wziąć pod lupę.
No, a kto, jak nie my – Mieszkanki i Mieszkańcy Bukowna – ma się tym zająć?
Mamy nadzieję, że nasze działania zostaną pozytywnie odebrane zarówno przez Mieszkańców Bukowna, którzy będą do nas dołączać, jak również przez Nowe Władze Bukowna, z którymi bardzo byśmy chcieli efektywnie współpracować.

Wszystkich Mieszkańców i Mieszkanki Bukowna, Firmy, Organizacje Non-Profit, Władze oraz Przyjaciół naszego Miasta zapraszamy do współdziałania!

O co chodzi w AKCJI BUKOWNO?

  • Pragniemy, aby AKCJA BUKOWNO stała się miejscem przyjaznym wszystkim aktywnym Ludziom, Firmom i Organizacjom związanym z Bukownem.
  • Pragniemy, aby AKCJA BUKOWNO stała się miejscem, które promuje nasze Miasto oraz wspaniałych ludzi, którzy tworzą wyjątkowy klimat Bukowna. Chcemy promować każdego, kto, chce „coś robić”, pochwalić się swoją działalnością, podzielić się swoimi dokonaniami, swoimi talentami i innymi aktywnościami.
  • Pragniemy, aby AKCJA BUKOWNO stała się miejscem, które będzie inspiracją do dalszego działania. Jesteśmy realistami, dlatego wiemy, że wiele rzeczy/spraw w Bukownie wymaga poprawienia, wymaga zmian. Byłoby świetnie, gdybyśmy sami wzięli sprawy w swoje ręce i inicjowali zmiany oraz zachęcali Władze Bukowna do aktywności i współdziałania.
  • Każdy z nas może stać się Członkiem AKCJI BUKOWNO!

Zespół Akcji Bukowno